2013 07 20

Lietuvos 18-mečiai serbus įveikė po pratęsimo, Domantas Sabonis ir vėl buvo nesustabdomas

Šeštadienį Latvijoje tęsėsi Europos iki 18 metų krepšinio čempionatas. Lietuvos rinktinė, vedama Domanto Sabonio, po pratęsimo nugalėjo Serbijos komandą 74:70 (16:22, 15:12, 18:22, 15:8, 10:6).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / sportoakimirka.lt
Temos: 1 Domantas Sabonis

Lietuviai leido serbams išsiveržti į priekį per pirmąjį kėlinį ir užsiėmė besivyjančiųjų vaidmenį. Tačiau puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys sugrąžino pergalės viltį. Pratęsimą išplėšę lietuviai per paskutines penkias minutes sugebėjo įrodyti pranašumą ir šventė pergalę 4 taškų skirtumu 74:70.

Ir toliau šiame čempionate fantastiškai žaidžia Domantas Sabonis. Per šias rungtynes komandos lyderis įmetė 22 taškus ir atkovojo tiek pat kamuolių. Taip pat atliko tris rezultatyvius perdavimus ir vos kartą prasižengė. Prie pergalės svariai taip pat prisidėjo 14 taškų pelnęs Augustas Suliauskas.

Serbijos rinktinėje rezultatyviausias buvo 19 taškų pelnęs Vasilijus Pusica.

Pirmadienį Lietuvos rinktinė susitiks su antrąją vietą B grupėje užėmusia komanda.