2015 04 16

LKL pirmenybėse „Šiauliai“ savo arenoje nusileido „Pieno žvaigždėms“

LKL reguliaraus sezono rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (22/15) pavijo ketvirtoje vietoje esantį Utenos „Juventus“ (22/15) klubą. Pasvaliečiai išvykoje įveikė „Šiaulius“ (17/20).
„Pieno žvaigždės“
„Pieno žvaigždės“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais dvitaškiais (6:8). Žygimantas Skučas buvo nubaustas technine pražanga, po kurios „Pieno žvaigždės“ laimėjo atkarpą 8:3 ir įgavo saugesnį pranašumą (19:13). Spurtu 10:0 atsakė ir pirmą kartą rungtynėse į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (23:19), kurie po pirmo ketvirčio pirmavo 27:26.

Antrojo kėlinio pradžioje Tauras Jogėla pelnė 6 taškus be atsako ir grąžino persvarą svečiams (32:27). Dviejų minučių trukmės abiejų komandų taškų badą dvitaškiu nutraukė Rolandas Alijevas (40:42). Rezultatas kurį laiką buvo lygus, tačiau prieš ilgąją pertrauką dviejų taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai – 48:46.

Po ilgosios pertraukos sėkmingesnę atkarpą sužaidę svečiai vėl išsiveržę į priekį (48:51). Ryanas Olanderis tritaškiu išlygino rezultatą (57:57). Komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, o spurtu 6:0 ketvirtį baigė ir vėl persvarą įgavo „Pieno žvaigždės“ – 67:64.

Sėkmingą žaidimą kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ pratęsė ir lemiamame ketvirtyje (74:64), bet spurtu 10:0 atsakę „Šiauliai“ išlygino rezultatą (74:74). Rungtynių pabaigoje „Šiauliai“ bandė gelbėtis pražangų taktika, tačiau ji nepasiteisino ir pergalę šventė svečiai.

„Šiauliai“: R.Olanderis (5/8 dvit., 8 atk. kam.) 15, J.Jucikas 13, R.Giedraitis  (7 rez. perd.) 12, J.Allenas (10 atk. kam.) 10.

„Pieno žvaigždės“: M.Dixonas (8/11 dvit.) 19, T.Jogėla (7/9 dvit.) 15, G.Sirutavičius 10, A.Oriakhi, L.Kisielius ir B.Burstas po 8.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):