2014 01 19

Mindaugui Kuzminskui ir Domantui Saboniui nepavyko svariai prisidėti prie „Unicaja“ pergalės Ispanijoje

Ispanijos pirmenybėse ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio atstovaujamas klubas, Malagos „Unicaja“ (11/5) namuose 76:66 (27:9, 11:18, 10:23, 28:16) įveikė Las Palmo „Herbalife“ (10/6).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Mačo baigtį „Unicaja“ išsprendė jau ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai surengė spurtą 16:2 ir išsiveržė į priekį 64:52. Varžovai dar bandė perlaužti rungtynių eigą, tačiau jiems pavyko sumažinti skirtumą tik iki 10 taškų. Malagos klubas šventė pergalę 76:66.

D.Sabonis į varžovų krepšį įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė bei suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

M.Kuzminskas rungtyniavo 7 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (1/2 tritaškiai, 0/2 baudų metimai), išprovokavo varžovo pražangą, dukart pažeidė taisykles ir surinko -1 naudingumo balą.

„Unicaja“: Jaysonas Grangeris 17, Ryanas Toolsonas 13, Vladimiras Štimacas (10 atk. kam.) 11, Rafaelis Hettsheimeiris ir Nikas Caneris-Medley po 10.

„Herbalife“: Bradas Newley 20 taškų, Tomas Bellasas 17, Nacho Martinas 10 .