2015 02 28

NKL: ketvirtajame kėlinyje pabudę „Trakai” įveikė „Ežerūną-Karį“

Penktadienį Trakuose susitiko senų sąskaitų turinčios NKL komandos. Vietos „Trakai“ (22/13) priėmė Molėtų „Ežerūną-Karį“ (23/12). Po permainingos kovos, kurioje nugalėtojas paaiškėjo tik ketvirtajame kėlinyje, pergalę rezultatu 71:60 iškovojo Arvydo Straupio auklėtiniai. Po pergalės Trakų ir Molėtų komandas skiria jau tik viena pergalė.
Rungtynių akimirka / Sauliaus Čirbos nuotr.

Nerezultatyvioje rungtynių pradžioje dominavo gynyba. Molėtų komandoje pirmaisiais smuikais griežė Žygimantas Šeštokas ir Evaldas Baniulis. Jų dėka svečiai svečiai po  pirmojo ketvirčio pirmavo 15:16.

Antrą kėlinį 7 taškais pradėjo E. Baniulis, dvitaškį pridėjo Deividas Kumelis ir įpusėjus kėliniui „Ežerūnas-Karys“ pabėgo 10 taškų atstumu (15:25).  Ketvirčio viduryje atkutę šeimininkai sugebėjo atsilikimą sumažinti, tačiau prieš ilgąją pertrauką priekyje vis dar buvo molėtiškiai – 27:31.

Po lygios ir nervingos trečio kėlinio pradžios (31:36) nei viena komanda ilgai nesugebėjo atitrūkti (33:39, 37:43). Kėlinio viduryje nosies traumą patyrė „Trakų“ centras Ignas Ramašauskas ir rungtynių tęsti nebegalėjo. Ketvirčio pabaigoje kiek įsismaginusius svečius nubaudė Kšytofas Songinas ir Tautvydas Pipiras bei paliko molėtiškiams tik 3 taškų persvarą (43:46).

Tas pats T. Pipiras lemiamo ketvirčio pradžioje dvitaškiu su pražanga išlygino rezultatą (46:46), o netrukus tritaškiu metimu nutolino „Trakus“ nuo varžovu toliau nei per metimą (51:47). Tritaškį smeigė Simonas Lekys, du taškus su pražanga pridėjo Karolis Brusokas, dar vieną ataką tritaškiu užbaigė T. Pipiras (62:50) ir šeimininkai galutinai perėmė iniciatyvą. Per likusį laiką „Trakai“ išlaikė susikrautą persvarą. Įtemptos rungtynės baigėsi solidžia šeimininkų persvara 71:60.

„Trakai“: T. Pipiras 21, K. Brusokas 12 (12 atk. kam.), D. Pipiras 11.

„Ežerūnas-Karys“: E. Baniulis 23, Ž. Šeštokas 9, T. Galeckas, D. Kumelis ir E. Narušis po 6.