2015 03 26

Po parodyto piršto „Mažeikių“ treneris Aloyzas Rudys Artūrą Jomantą išvadino gaidžiu

Trečiadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos dvikovose santykius aiškinosi pirmenybių autsaiderė „Mažeikių“ ekipa ir šeštoje pozicijoje esanti Alytaus „Dzūkija“. Nors alytiškiai kovojo namie ir tikėjosi lengvesnės pergalės, akistata buvo itin sunki ir nervinga: antrame kėlinyje 8 taškais atitrūkę dzūkai galiausiai įveikė mažeikiškius 70:61. Šiose rungtynėse juoda katė perbėgo tarp „Mažeikių“ trenerio Aloyzo Rudžio ir „Dzūkijai“ atstovaujančio Artūro Jomanto.
Artūras Jomantas parodė Alyzui Rudžiui pirštą
Artūras Jomantas parodė Alyzui Rudžiui pirštą / youtube.com

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Vienoje iš „Dzūkijos“ atakų ilgokai kamuolio ties tritaškio žyme laukęs ir galiausiai gavęs A.Jomantas švystelėjo tritaškį ir jį pataikė. Iškart po to A.Jomantas pirštu parodė į „Mažeikių“ klubo atsarginių žaidėjų suolą ir komandos trenerį A.Rudį.

Tačiau tai nebuvo vidurinysis pirštas.

Paskelbus minutės pertraukėlę dėl šio gesto pratrūko „Mažeikių“ komandos treneris, keikęs ir gėdinęs krepšininką.

„Gaidys...na..., – su rusiškais keiksmažodžiais į A.Jomanto pusę prapliupo A.Rudys. – Parodysi bl... man dar, snargly tu“.

Trenerį nuo minčių imtis fizinių veiksmų laikė ekipos veteranas Darius Pakamanis, kuris sugebėjo trenerį sugrąžinti prie komandos atsarginių žaidėjų suolelio.

Per šias rungtynes A.Jomantas per beveik 30 minučių įmetė 12 taškų.  A.Jomantas profesionalo karjerą pradėjo būtent Mažeikiuose, kur 2003-2004 metais žaidė „Naftoje", o jos treneriu dirbo A. Rudys.

Kartu A.Rudys ir A.Jomantas po to atstovavo ir „Šiauliams“.