2015 05 26

„Rockets“ nugalėjo „Warriors“: asmeninis J.Hardeno rekordas ir pavojingas S.Curry kritimas

NBA Vakarų konferencijos finalo serijoje „Houston Rockets“ pirmą kartą įveikė „Golden State Warriors“ ir sušvelnino rezultatą 1:3.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

„Houston Rockets“ – „Golden State Warriors“ 128:115 (45:22, 24:37, 30:25, 29:31)

Namuose vykusiose rungtynėse „Rockets“ galingai startavo laimėdami kėlinį 45:22 ir per likusį laiką nei karto neatsiliko ir iškovojo užtikrintą pergalę. Jiems pavyko pratęsti seriją bent jau dar vienam susitikimui.

Rungtynių didvyriu tapo Hjustono komandos lyderis Jamesas Hardenas, kuris surinko 45 taškus ir pagerino savo atkrintamųjų rungtynių rezultatyvumo rekordą.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pirmavo 22 taškais, kai pavojingai ant parketo griuvo ir galvą susižeidė „Warriors“ lyderis Stephenas Curry. Jis negalėjo žaisti 12 minučių, bet vėliau į aikštę sugrįžo.

Sugrįžęs ketvirtajame kėlinyje jis pataikė tritaškį, kuris sumažino svečių atsilikimą iki šešių taškų, tačiau 17 Jameso Hardeno taškų paskutiniame ketvirtyje užtikrino „Rockets“ pergalę.

S.Curry iš viso pelnė 23 taškus, Klay Thompsonas surinko 24 ir „Warriors“ iki pergalės šioje serijoje trūksta vienos pergalės.

Dwightas Howardas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, tačiau trečiajame kėlinyje alkūne trenkė Andrew Bogutui į galvą ir užsidirbo nesportinę pražangą.

Šiose rungtynėse buvo pasiektas tritaškių rekordas. „Warriors“ pataikė 20 tolimų metimų, o „Rockets“ 17-a.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį.

„Rockets“: J.Hardenas (9 atkv.kam.) 45, J. Smithas 20, T. Ariza 17, D. Howardas (12 atkv.kam.) ir T. Jonesas po 14, J. Terry 10.

„Warriors“: K. Thompsonas 24, S.Curry 23, D. Greenas (15 atkv.kam.) 21, H. Barnesas 14, A. Iguodala 13, L. Barbosa 12.