2015 05 25

Turkijos lygos ketvirtfinalyje „Galatasaray“ išlygino seriją, bet neteko Martyno Pociaus

Antrosiose Turkijos krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Stambulo „Galatasaray“ klubas su Martynu Pociumi sekmadienį namuose po pratęsimo 70:69 (18:14, 14:16, 19:14, 12:19, 7:6) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Vos 6 minutes ir 49 sekundes žaidęs lietuvis prametė tritaškį ir taškų nepelnė, tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį ir atlikti rezultatyvų perdavimą. Jis susižeidė ir turėjo palikti aikštę.

20 taškų nugalėtojams pelnė Sinanas Guleras, 17 – Justinas Carteris, 15 – Patrickas Youngas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Bogdanas Bogdanovičius (13 tšk.), Nemanja Bjelica (12 tšk.), Semihas Erdenas ir Melihas Mahmutoglu (po 8 taškus).

Pirmąsias rungtynes ketvirtadienį varžovų aikštelėje „Galatasaray“ ekipa pralaimėjo 67:93 (16:29, 19:23, 16:23, 16:18).

Trečiąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos žais trečiadienį.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius