2015 04 21

Vangi pradžia nesutrukdė „Warriors“ krepšininkams laimėti ir antrųjų serijos rungtynių

NBA reguliaraus sezono nugalėtojai „Golden State Warriors“ nemažina apsukų ir prasidėjus atkrintamosioms varžyboms.
NBA: „Golden State Warriors“ - „New Orleans Pelicans“ (antrosios serijos rungtynės) / „Scanpix“ nuotr.

Auksinės valstijos ekipa žengė ir antrą žingsnį Vakarų konferencijos pusfinalio link, kai 97:87 (17:28, 38:24, 16:19, 26:16) įveikė „New Orleans Pelicans“.

Tai buvo jau antroji „karių“ pergalė ir serijoje iki keturių pergalių jie pirmauja 2:0. Pirmoji šių ekipų dvikova pasibaigė „Warriors“ pergale 106:99.

Antrajame mače „Pelicans“ neblogai atliko namų darbus ir pirmajame kėlinyje pasiuntė priešininkus į lengvą nokdauną – 28:17. Visgi po pertraukėlės viskas stojo į vietas – 14 taškų skirtumu antrąjį ketvirtį laimėję „Warriors“ sugrąžino intrigą.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai net buvo įgiję 9 taškų persvarą, bet Erico Gordono ir Anthony Daviso vedami „pelikanai“ sugebėjo panaikinti deficitą ir vėl pradėjo kvėpuoti favoritams į nugaras. Visgi lemiamomis minutėmis šaltesnius nervus demonstravo Steve'o Kerro auklėtiniai.

„Warriors“: K.Thompsonas 26 tšk., S.Curry 22, D.Greenas 14 (12 atk. kam.), L.Barbosa 12.

„Pelicans“ : A.Davisas 26 (10 atk. kam.), E.Gordonas 23, T.Evansas 16 (10 atk. kam.), N. Cole‘as 11.