2015 03 30

Visas rungtynes dominavęs „Žalgiris“ išvykoje sutriuškino „Nevėžį“

LKL čempionate lengva pergalę iškovojo Lietuvos čempionai. Kauno „Žalgirio“ (29/4) krepšininkai išvykoje 112:74 (28:21, 23:11, 22:13, 39:29) nugalėjo „Nevėžio“ (6/27) ekipą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo Vaidotas Volkus (3:0). Šeimininkai vis didino savo pranašumą, tačiau 5 taškus iš eilės pelnę svečiai iš Kauno išsiveržė į priekį (6:7). Kėdainiečiai spurtavo ir įpusėjus kėliniui jau buvo priekyje (15:13), o iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutėms rezultatas dar buvo lygus, tačiau žalgiriečių spurtas 9:2 leido išsiveržti į priekį – 28:21.

Antrąjį ketvirtį 4 taškais iš eilės pradėjo svečiai, dviem baudos metimais atsakė Roderickas Camphoras (23:32). Žalgiriečiai spurtavo 7:0 ir padidino savo pranašumą, tačiau sėkmingą atkarpą surengę „Nevėžio“ krepšininkai sumažino deficitą (30:41). Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę po pirmos rungtynių pus4s turėjo 19 taškų persvarą – 59:40.

Trečiojo ketvirčio pradžioje taikliais metimais apsikeitė V.Volkus bei Donatas Tarolis (42:61). Antrąją kėlinio pusę sėkmingai pradėję kauniečiai dar labiau padidino turėtą persvarą (47:71). Likusį ketvirčio laiką abiejų komandų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus trečiąjį rungtynių kėlinį užtikrintai pirmavo „Žalgiris“ – 81:53.

Ketvirtasis kėlinukas nieko iš esmės nepakeitė, krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, o aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė triuškinančią kauniečių pergalę – 112:74.

„Nevėžis“: M.Monroe (7/8 dvit., 1/5 trit., 5 praž.) 21, V.Volkus (5 praž.) 19, R.Biliartas (5/7 dvit.) 10, R.Camphoras ir N.Gadsonas 7.

„Žalgiris“: A.Gudaitis (3/4 dvit., 14/14 baud., 6 atk. kam., 9 išprov. praž.), S.Vene (8/11 dvit., 9 atk. kam.) 16, V.Lipkevičius 12, W.Cherry (5 rez. perd.), E.Ulanovas ir J.Andersonas po 11, R.Javtokas 10.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):