Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytuje baigėsi Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Europos lengvosios atletikos komandinis čempionatas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Lengvoji atletika
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Alytuje penktadienį baigėsi Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Antrąją varžybų dieną geriausią Lietuvos sezono rezultatą pagerino Aistė Žiginskaitė, numetusi kūjį 48.98 m. Šis rezultatas viršija ir Lietuvos 15-mečių rekordą, tačiau Aistė rungtyniavo be varžovių, todėl jos rezultatas rekordu nebus registruojamas.

Gediminas Truskauskas du kartus gerino Lietuvos 16-mečių 200 m bėgimo rekordą – pradžioje atrankiniame bėgime (22,15 sek.), po to ir finale – 22,09 sek.

Be konkurencijos dalyvavę šuolininkai su kartimi Benas Kentra ir Egidijus Zaniauskas pagerino geriausius sezono (rungtyniaujant stadione) rezultatus Lietuvoje – 4,50 m.

Antrosios varžybų dienos prizininkai:

Merginos

200 m. 1. Karolina Deliautaitė (Klaipėda) 25,05 sek. 2. Emilija Rudytė (Vilnius) 25,70 3. Gabrielė Bakšenskaitė (Marijampolė) 26,06
800 m. 1. Monika Elenska (Vilnius) 2:12,44 2. Lina Grišiūtė (Šiauliai) 2:12,99 3. Karolina Mockaitytė (Kelmė) 2:18,06
3000 m. 1. Vytautė Pabiržytė (Kaunas, Kaišiadorys) 10:39,48 2. Evelina Žameici (Švenčionys) 10:42,73 3. Monika Tamulynaitė (Marijampolė) 11:09,37
3000 m kliūtinis bėgimas 1. Monika Petrauskaitė (Šiauliai) 12:15,80 2. Gintarė Akelaitytė (Marijampolė) 13:25,53 3. Akvilė Morkūnaitė (Šiauliai) 14:02,73
400 m b/b. 1. Silvija Aleknaitė (Kaunas) 1:05,33 2. Kamilė Gargasaitė (Telšiai) 1:07,01 3. Diana Curikova (Klaipėda) 1:08,30
Kartis 1. Viktorija Eimontaitė (Kaunas) 3,00 m 2. Gabrielė Dambrauskaitė (Kaunas) 3,00 3. Miglė Jankauskaitė (Vilnius) 2,80
Trišuolis 1. Emilija Česnaitė (Alytus) 11,89 2. Monika Baliukaitė (Kaunas) 11,67 3. Neringa Gedaminskaitė (Pasvalys) 11,67
Kūjis 1. Aistė Žiginskaitė (Marijampolė) 48,98
Septynkovė 1. Ligita Motiejauskaitė (Klaipėda) 4386 tšk. 2. Akvilė Šimkutė (Šiauliai) 3711 3. Urtė Urnikytė (Kaunas) 3102

Vaikinai

200 m. 1. Gediminas Truskauskas (Vilnius) 22,09 sek. 2. Mantas Šeštokas (Panevėžys) 22,14 3. Eimantas Česnelis (Panevėžys) 22,27
800 m. 1. Jonas Kurantavičius (Kauno r.) 1:57,23 2. Ernest Kolenda (Vilnius) 1:57,94 3. Gvidonas Macius (Kauno r.) 1:58,97
3000 m kliūtinis bėgimas 1. Dominykas Butkevičius (Klaipėda) 9:17,21 2. Simonas Steponavičius (Šiaulių r.) 10:00,16 3. Darius Petkevičius (Marijampolė) 10:06,98
400 m b/b. 1. Algirdas Stuknys (Kaunas) 56,23 2. Gytis Vaitkūnas (Kaunas) 57,32 3. Aivaras Bulnis (Vilnius) 57,53
Kartis 1. Dominykas Čekanauskas (Šiauliai) 4,00 m 2. Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 3,80 2. Jonas Paškauskas (Kaunas) 3,80
Trišuolis 1. Edvinas Kocius (Klaipėda) 14,61 2. Tomas Urbonavičius (Kaunas) 14,45 3. Dominykas Petrosevičius (Kėdainiai) 14,35
Kūjis 1. Lukas Simonavičius (Marijampolė) 63,26 2. Martynas Moliušis (Marijampolė) 48,34 3. Laurynas Gailius (Alytus) 34,00
Dešimtkovė 1. Aleksas Buivis (Vilnius) 5796 tšk.

Komandų įskaita

Miestai: 
I grupė. 1. Kaunas-1 345,5 tšk. 2. Vilnius-1 340,5 3. Kaunas-2 153
II grupė – 1. Klaipėda 273 2. Šiauliai 238 3. Panevėžys 135

Rajonai:
1. Marijampolė 179 2. Kaišiadorys 121 3. Švenčionys 103

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką