Bėgime su Živile Balčiūnaite triumfavo Diana Lobačevskė ir Justinas Beržanskis

Vilniuje šeštadienį vyko daugiau nei 1,5 tūkst. bėgikų sutraukęs tradicinis 10 km bėgimas su Živile Balčiūnaite – „Vilniaus 10 km su Živile Balčiūnaite“. Varžybose pirmąsias vietas užėmė Diana Lobačevskė ir Justinas Beržanskis. Šios varžybos tuo pačiu yra ir Lietuvos 10 km bėgimo čempionatas.
Bėgimo akimirka
Bėgimo akimirka / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vyrų varžybose trasą per 30 min. 47 sek. įveikęs J.Beržanskis aplenkė antroje vietoje likusį Valdą Dopolską (30,51) ir trečią poziciją užėmusį Mindaugą Viršilą (32,31).

Tarp moterų pirmąją vietą laimėjusi D.Lobačevskė trasą įveikė per 34 min. 33 sek. Antrą vietą užėmė Remalda Kergytė (34,57), o trečia liko pati Ž.Balčiūnaitė (35,36).

Tuo tarpu 5 km bėgimą atitinkamai moterų ir vyrų grupėje laimėjo Rasa Batulevičiūtė (18,27) ir Remigijus Kančys (15,00).

Dalyviai galėjo pasirinkti ir dviejų kilometrų trasą, tačiau čia laikas nebuvo fiksuojamas.

Šventėje į trasą išbėgo ir žmonių su persodintais organais komanda, kurią subūrė asociacija „Gyvastis“. Šų metų bėgimas kvietė palaikyti gyvybiškai svarbią organų donorystės ir transplantacijos idėją, taip prisidedant prie kasmet spalio mėnesį minimos Pasaulinės organų donorystės ir transplantacijos dienos.