Berlyne Ignas Brasevičius pasiekė asmeninį ir Lietuvos sezono rekordą

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame 43-iame BMW Berlyno maratone Ignas Brasevičius nuotolį įveikė per 2 valandas 18 minučių 56 sekundes ir, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė 24 vietą.
Berlyno maratonas
Berlyno maratonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Maratonas

Tai taip pat geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir vienuoliktas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją.

Į pirmuosius šimtukus pateko dar trys asmeninius rekordus pagerinę lietuviai – Edvinas Vyzas (2:31:13, 95 vieta), Jolita Kurtinaitienė (3:01:50, 83 vieta) ir Diana Avgustinovič (3:02:58, 84 vieta).

Absoliučioje įskaitoje nugalėtoju tapo triskart Atėnų ir Pekino olimpinių žaidynių čempionas 5000 ir 10000 m nuotoliuose etiopas Kenenisa Bekele.