Deimantinės lygos etape Ciuriche disko metikas Alekna liko septintas

IAAF Deimantinės lygos serijos lengvaatlečių turnyre Šveicarijoje septintą vietą vyrų disko metimo rungtyje ketvirtadienį užėmė Virgilijus Alekna.
V.Alekna diską numetė už 64,39 m ribos
V.Alekna diską numetė už 64,39 m ribos / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos disko metikas sėkmingiausiu penktuoju bandymu įrankį nuskraidino 64,39 m ir sugebėjo aplenkti amerikietį Jasoną Youngą (62,87 m) bei estą Martą Israelį (62,64 m).

Varžybas Ciuriche laimėjo pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas (68,64 m). Jis aplenkė lenką Piotrą Malachowskį (68,48 m) bei ispaną Mario Pestano (66,49 m).

9. Martas Israelis (Estija)                    62,64

Galutinėje Deimantinės lygos serijos varžybų rikiuotėje V.Alekna šeštą poziciją bendrojoje įskaitoje pasidalijo su dviem amerikiečiais, o nugalėtoju tapo 18 taškų surinkęs lenkas P.Malchowskis.

1. Piotras Malachowskis (Lenkija)       18 tšk.