„Deimantinės lygos“ varžybose Andrius Gudžius buvo septintas

Ketvirtadienį Šveicarijoje vykusiose tarptautinės lengvosios atletikos (IAAF) „Deimantinės lygos“ serijos „Athletissima“ varžybose septintą vietą tarp dešimties disko metikų užėmė Andrius Gudžius.
Andrius Gudžius
Andrius Gudžius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvis geriausiu trečiuoju bandymu įrankį nuskraidino 63,38 m ir vos 1,53 m pralaimėjo trečiąją vietą užėmusiam planetos pirmenybių bronzos medalininkui estui Gerdui Kanteriui.

Net penki A.Gudžiaus metimai šįsyk buvo sėkmingi ir visuose diskas skriejo už 62-jų metrų ribos.

Antrąją pergalę sezone iškovojo „Deimantinės lygos“ varžybų šios rungties lyderis pasaulio vicečempionas lenkas Piotras Malachowskis. Jis numetė diską 66,63 m ir vos 13 cm aplenkė asmeninį rekordą pagerinusį bei pirmą kartą šį sezoną ant prizininkų pakylos užlipusį kubietį Jorgę Fernandezą.

„Athletissima“ varžybų Lozanoje rekordas liko nepagerintas – jis ir toliau priklauso Virgilijui Aleknai, 2005 metais diską nuskraidinusiam 70,53 m.