-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Disko metikė Zinaida Sendriūtė pasaulio čempionate – 12-ta

Pietų Korėjoje vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate dvylikta sekmadienį liko disko metikė Zinaida Sendriūtė.
Zinaida Sendriūtė
Zinaida Sendriūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Prieš dešimt dienų pasaulio universiados sidabrą iškovojusios lietuvės geriausiu antruoju bandymu mestas diskas finale nuskriejo vos 57,30 m.

Čempione tapo 32-jų metų kinė Li Yangfeng (66,52 m), aplenkusi sidabrą iškovojusią vokietę Nadinę Mueller (65,97 m) bei trečioje vietoje likusią kubietę Yarelys Barrios (65,73 m), kuri prieš dvejus metus Vokietijoje buvo antra.

Seulo olimpinė čempionė amerikietė Stephanie Brown Trafton (63,85 m) užėmė penktą vietą, o čempionės titulą ginusi australė Dani Samuels (59,14 m) liko tik dešimta: