Drazdauskaitė – vienuolikta

Savaitgalis – įvairių bėgimų diena įvairiuose Europos miestuose. Gana sėkmingai ši diena susiklostė ir dviem Lietuvos bėgikams.
Rasa Drazdauskaitė
Rasa Drazdauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Dubline, Airijoje, vykusiame „Great Island Run“ 10 kilometrų bėgime startavo olimpietė Rasa Drazdauskaitė. Tik savaitės viduryje iš stovyklos Portugalijoje grįžusi bėgikė šioje distancijoje finišavo 11-a tarp 3638 dalyvių. Rasos laikas – 34,24 minutės. Nugalėtoja tapo Ana Dulce Felix iš Portugalijos, distancijoje sugaišusi 32,18 min.

Berlyno pusės maratono bėgime nugalėtoju M65 amžiaus grupėje tapo Povilas Rakštikas. Šioje grupėje finišavo 231 bėgikas, o bendrame finišo protokole minimos net 17 888 pavardės.