Dvejus metus varžybose nedalyvavusi Austra Skujytė Viduklėje užėmė pirmą bei antrą vietas

Po Londono olimpinių žaidynių, kuriose užėmė penktą vietą, Austra Skujytė pristabdė sportinę karjerą. 2013 metais lietuvė didesnį dėmesį skyrė trenerės darbui bei pati dalyvavo tik keleriose varžybose žiemos sezono metu, o vasarą – tik Europos komandiniame čempionate Kaune, kur stūmė rutulį. 2014-ųjų sezoną sportininkė praleido dėl motinystės atostogų.
Austra Skujytė
Austra Skujytė / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Penktadienį Raseinių rajone esančioje Viduklėje A.Skujytė dalyvavo dvejose rungtyse.

Moterų šuolių į tolį rungtyje olimpinei vicečempionei neprilygo nė viena varžovė: 6,09 m nušokusi A.Skujytė tapo varžybų nugalėtoja bei pakartojo geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Antrą vietą užėmė Neringa Gedaminskaitė (5,82 m), trečią – Sofija Korf (5,75 m).

Šuolių į aukštį varžybose A.Skujytė  pirmais bandymais įveikė 160 cm, 165 cm, 170 cm, 175 cm ir 180 cm aukščius, tačiau peršokti į 183 cm aukštį iškeltos kartelės nepavyko. Ją aplenkė 183 cm pirmu bandymu peršokusi Gintarė Nesteckytė. Trečią vietą pasidalijo dvi sportininkės – Ineta Šeflerytė bei Urtė Baikštytė (įveikė 170 cm).

Viduklėje buvo pasiekti trys geriausi Lietuvos sezono rezultatai: 3000 m bėgime pajėgiausias buvo Simas Bertašius (8 min. 38,14 sek.), vyrų šuolių į tolį rungtyje – Ramūnas Kleinauskas (7,31 m), o vyrų šuolių į aukštį varžybose – Ernestas Raudys (215 cm).