Greičiau nei per 10 sekundžių

Brazilijoje, Beleme, šį savaitgalį vyko lengvosios atletikos varžybos, kuriose sportininkai pasiekė neblogus rezultatus. Pirmą kartą šiame sezone sprinteriai vyrai distanciją įveikė greičiau nei per 10 sekundžių.
Daniel Bailey iš Antigua ir Barbuda salų (dešinėje)
Daniel Bailey iš Antigua ir Barbuda salų (dešinėje) / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Sprintas Bėgimas

Tai pirmajam šiemet pavyko padaryti Danieliui Bailey iš Antiguos ir Barbuda salų – jo rezultatas 9,99 sekundės. Antras ir trečias finišavo JAV atstovaujantys Michaelis Rogersas (10,01) bei Torri Edvardsas (10,11). D.Bailey tapo šio sezono lyderiu.

200 metrų distancijoje nepralenkiamas buvo jamaikietis Nickesha Andersonas – 20,15 sekundės.

Dviejose distancijoje triumfavo Mergelių salų bėgikė Lavesne Jones-Farrette – 100 metrų ji įveikė per 11,18, 200 – per 22,49 sekundės.

110 metrų barjerinio bėgimo rungties nugalėtoju tapo amerikietis Ryanas Vilsonas – 13,48 sekundės. 400 metrų greičiausiai įveikė jamaikietis Isa Phillipsas – 48,36.

Į aukštį geriausiai šoko dar vienas amerikietis Jesse Williamsas – 2,33 metro.