Grinčikaitė pradėjo žiemos sezoną

Sekmadienį Klaipėdoje vyko miesto lengvosios atletikos sezono atidarymo varžybos, kuriose startavo ir geriausia 2009 metų šalies lengvaatletė Lina Grinčikaitė. Tai buvo pirmasis jos oficialus žiemos sezono startas manieže.
Šimto metrų bėgimo rungties nugalėtojos Linos Grinčikaitės triumfas
Lina Grinčikaitė pradėjo žiemos sezoną. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Asmeninio Archyvo nuotr./Živilė Brokoriūtė

60 metrų distanciją Lina įveikė per 7,43 sek. (atrankoje – 7,49 sek.) ir tapo nugalėtoja. Antra šioje distancijoje liko Živilė Brokoriūtė – 7,86 sek..

Priminsime, kad geriausias Linos rezultatas bėgant šią distanciją yra 7,31 sekundės. Lietuvos rekordas nuo 2003 metų priklauso Agnei Visockaitei – 7,23 sek.

Iš kitų rezultatų vertą paminėti Pauliaus Žabinskas pasiekimą rutulio stūmimo sektoriuje –  jis 4 kilogramų rutulį nustūmė 18,88 metro. Šis rezultatas vos ne metru geresnis už asmeninį ir viršija Lietuvos 15-mečių rekordą.

Natalija Piliušina laimėjo 1000 metrų bėgimą (2:55,18).

Šuolių į aukštį sektoriuje pajėgiausi buvo Robertas Petrauskas (2,05 m) ir Eglė Rocevičiūtė (1,65 m).