Kanteris laimėjo Maroke

Šeštadienį Maroke vyko lengvosios atletikos varžybos šalies karaliaus Mohamedo VI prizams laimėti. Jose užfiksuotas ir labai netikėtas rezultatas.
Gerdas Kanteris
Gerdas Kanteris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

800 metrų nuotolį tarp moterų Pekino olimpinė čempionė Pamela Jelimo finišo liniją kirto tik šešta – 2:02,46 minutės. Nugalėjo Didžiosios Britanijos atletė Jenny Medous – 2:01,78.

Šuolio su kartimi sektoriuje laimėjo Europos žiemos čempionato sidabro laimėtoja Silke Spiegelberg – 4,50 metro. Visais laikais šioje rungtyje stiprios rusės patyrė visišką fiasko – nors Tatjana Polnova užėmė 2 vietą (4,40), Jekaterina Kolesina teperšoko 4,10 metro, o Europos žiemos čempionė Julija Golubčikova neįveikė pradinio aukščio.

Šuolio į aukštį sektoriuje nugalėjo ispanė Ruth Beitia – 1,96 metro. Amerikietė Shanty Howard ir rusė Svetlana Školina  peršoko po 1,90 metro.

Disko metimo sektoriuje nugalėjo Estas Gerdas Kanteris, kuriam tai buvo pirmas startas sugrįžus iš turnė po vakarinę JAV pakrantę. Jo rezultatas – 65,84 metro.

Įdomi kova vyko 200 metrų bėgimo sektoriuje. Favoritėmis buvo laikomos dvi olimpinės čempionės – britė Christine Ohuruogu bei rusė Aleksandra Fiodorova, tačiau triumfavo Bahamų sprinterė Debbie Ferguson – 23,08 sekundės.