Ketvirtame „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etape Šiauliuose nugalėtoja labiau varžėsi su vyrais nei su moterimis

Tėvo dieną šiauliečiai minėjo bėgdami. Sekmadienį Šiauliuose vyko ketvirtasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas, sulaukęs daugiau nei pusę tūkstančio bėgimo entuziastų iš visos Lietuvos. Kartu su lengvosios atletikos profesionalais bėgimo šventėje dalyvavo kandidatas į Lietuvos krepšinio rinktinę Rokas Giedraitis, žolės riedulio komanda „Gintra-Strektė-Universitetas“, futbolo klubo „Šiauliai“ atstovai, A. Sireikos krepšinio akademijos auklėtiniai.
Aurimas Skinulis
Aurimas Skinulis / Valdo Jaručio nuotr.
Temos: 1 Bėgimas

Pagrindinėje, 10 kilometrų distancijoje, greičiausias buvo etatinis taurės dalyvis Aurimas Skinulis. Jis trasą įveikė per 31 minutę ir 54 sekundes. Antrą vietą užėmė Paulius Bieliūnas (32:02 min.), trečią – Ignas Brasevičius (32:07).

„Smagiausios trasos tos, kuriose laimi. Šiandien laimėjau, gal dėl to Šiaulių bėgimas atrodo pats geriausias, smagiausias iš visų „Eurovaistinės 10 km taurės“ bėgimų. Rezultatu esu tikrai patenkintas. Ypač antra distancijos puse – ją įveikiau greičiau. Pirmuosius penkis kilometrus turėjau rimtų konkurentų, bet vėliau atitrūkau. Džiaugiuosi, kad laimėjau. Po pusės maratono distancijų buvo neaiški mano sportinė forma trumpesnėse, greitesnėse distancijose. Atrodo, ji visai gera,“ – po finišo šypsodamasis kalbėjo bendroje taurės įskaitoje pirmaujantis A. Skinulis.

Moterų 10 kilometrų bėgime triumfavo olimpietė Remalda Kergytė. Jos rezultatas – 34 minutės ir 14 sekundžių. Antroje vietoje likusią Eveliną Uševaitę (38:02) lyderė aplenkė beveik keturiomis minutėmis. Trečią vietą moterų bėgime užėmė Nadežda Roždestvenskaja (41:56).

„Šiandieninis mano rezultatas mane labai tenkina. Buvo graži trasa, gražios vietos, geras palaikymas. Trūko tik konkurencijos, tad teko lenktyniauti su vyrais,“- įspūdžiais po finišo dalinosi R. Kergytė.

5 kilometrų distancijoje greičiausias buvo Andrejus Jegorovas (15:56). Antras finišavo Simonas Steponavičius (16:10), trečias – Darius Petkevičius (16:38).

Moterų bėgime 5 kilometrus greičiausiai įveikė Nadežda Roždestvenskaja (19:42). Antra liko Saulė Petraitienė (22:00), trečią vietą iškovojo Karolina Staugaitė (23:03).

Kitas „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas vyks liepos 12 dieną Vilniuje.