Kingstone – geriausi sezono rezultatai

Pekino olimpiados sidabro medalio laimėtoja Kerron Stewart lengvosios atletikos varžybose Jamaikos Kingstone pasiekė geriausią šio sezono rezultatą pasaulyje, 100 metrų įveikusi per 10.92 sekundės.
100 metrų bėgimą laimėjo Kerron Stewart (viduryje)
100 metrų bėgimą laimėjo Kerron Stewart (viduryje) / IAAF nuotr.

Antra buvo Marshavet Hooker (JAV)– 11.14, trečia – Pekino olimpinė čempionė Shelly-Ann Fraser (11.15).

Po finišo K.Stewart sakė, jog šis rezultatas – geresnis, nei pasiektas tšokiu pat metu pernai, vadinasi pasirengimas pasaulio čempionatui Berlyne vyksta teisingai.

Geriausią sezono rezultatą pasaulyje pasiekė ir Novlene Williams-Mills, 400 metrų įveikusi per 50.99. Jamaikietė už nugaros paliko amerikietę Sanya Richards – 51.12. Pastaroji teisinosi, kad paskutines tris savaites sirgo, tad rezultatas jos netenkina.

Vyrų sprintą laimėjo amerikietis Darvisas Pattonas, 100 metrų įveikęs per 10.02, o 200 – per 20.49 sekundės.

Moterų 100 metrų bėgimą su barjerais laimėjo olimpinė čempionė Dawn Harper (JAV) – 12.78. Antra liko jamaikietė Vonette Dixon (12.80), trečia – dar viena amerikietė Candice Davis (12.98).

Jamaikos nacionalinės rinktinės narė 2004 metų olimpiadoje Atėnuose Aleen Bailey laimėjo 200 metrų bėgimą tarpo moterų – 22.96. Antra liko amerikietė Bianca Kinght, trečia – dar viena šeimininkė Anastasia Le-Roy

Puerto Riko bėgikas Javieras Culsonas 400 metrų su barjerais įveikė per 48.42 sekundės, pasiekė šalies rekordą bei tapo šio sezono lyderiu. Antras liko jamaikietis Isa Phillipsas (48.79). Tarp moterų greičiausia šioje distancijoje buvo Nickiesha Wilson iš Jamaikos – 55.20.

400 metrų bėgimą tarp vyrų laimėjo Trinidadui ir Tobagui atstovaujantis Rennie Quow (45.54)

Pažymėtinas ir JAV rutulio stūmiko Christiano Cantwello rezultatas – įrankis nuskriejo 21.16 metro.

Moterų šuolį į tolį laimėjo amerikietė Brittney Reece – 6.61 metro. Ji keturiais centimetrais pagerino tautietės Funmi Jimoh JAV rekordą.

Visus rezultatus rasite čia.

Šiose varžybose ketino dalyvauti ir pajėgiausi Jamaikos sprinteriai Usainas Boltas bei Asafa Powellas, tačiau abu praleido turnyrą dėl smulkių traumų.