Lietuvos lengvaatlečių startai pasaulio arenose

Praėjusį savaitgalį įvairiose pasaulio šalyse Lietuvos lengvaatlečiai pasiekė keletą neblogų rezultatų.
Inga Stasiulionytė

Ieties metikė olimpietė Inga Stasiulionytė laimėjo Pietų Kalifornijos universiteto surengtas varžybas Los Andžele. Jos ietis geriausiu bandymu nuskriejo 52,48 metro.

Antrą vietą „East Retford Rugby Club“ pusės maratono bėgime Anglijoje užėmė Andrius Ramonas (1:12,24). Iš viso bėgime startavo 401 bėgikas.

Jaunučių tarptautinėse varžybose Vitebske (Baltarusija) Lietuvos sportininkai iškovojo 4 pergales: Ugnė Liuksaitytė (šuolis su kartimi – 2,80 m), Edita Žukauskaitė (šuolis į aukštį – 1,65 m), Titas Lukauskas (60 metrų bėgimas – 7,1 sek.) ir Lukas Tunikaitis (800 metrų bėgimas – 2:15,6 min.).