Lina Grinčikaitė nebėgs pasaulio čempionato pusfinalyje

Geriausiai Lietuvos sprinterei nepasisekė prasibrauti į pasaulio lengvosios atletikos pusfinalį. 100 metrų bėgimo kvalifikacijoje lietuvė distanciją įveikė per 11,48 sek.
Lina Grinčikaitė
Lina Grinčikaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Viltys pirmą kartą pamatyti Lietuvos 100 m bėgikę pasaulio čempionato pusfinalyje šį kartą neišsipildė.

Antrajame atrankos bėgime Lietuvos atstovė nuotolį įveikė per 11,48 sekundės ir liko penkta, o bendroje įskaitoje užėmė tik 28-ą vietą tarp 45-ių kvalifikacijos dalyvių ir nepateko į pusfinalį.

Greičiausiai atrankoje 100 m bėgo amerikietė English Gardner (10,94 sek.), Jamaikos bėgikė Kerron Stewart (11,02 sek.) ir Blessing Okagbare (11,03 sek.) iš Nigerijos.

Londono olimpinių žaidynių čempionė Shelly-Ann Fraser-Pryce (11,15 sek.) iš Jamaikos kvalifikacijoje buvo septinta, o pasaulio čempionės titulą ginanti amerikietė Carmelita Jeter (11,24 sek.) – keturiolikta.