Lina Grinčikaitė – septinta

Šiandien Turine baigiasi Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Paskutinę varžybų dieną startavo į 60 metrų bėgimo finalą patekusi sprinterė Lina Grinčikaitė bei mūsų šalies estafetės kvartetas (4x400 metrų).
Lina Grinčikaitė
Lina Grinčikaitė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

60 metrų bėgimo finale aštuntuoju taku bėgusi Lina Grinčikaitė finišavo septinta . Jos laikas – 7.38 sekundės. Lina tapo pirmąja istorijoje Lietuvos sprintere, bėgusia šios rungties Europos čempionato finale.

Europos čempione tapo rusė Jevgenija Poliakova – 7.18 sek. Antra finišavo norvegė Enzinne Okparaebo (7.21), trečia – vokietė Verena Sailer (7.22).

Paskutinė čempionate varžėsi mūsų šalies estafetės 4x400 metrų rinktinė – Edita Kavaliauskienė, Jekaterina Šakovič, Živilė Brokoriūtė ir Agnė Orlauskaitė. Jos liko paskutinės, šeštos, sugaišę distancijoje 3:43.42 minutės.

Europos čempionėmis tapo rusės (Natalija Antiuvh, Darija Safonova, Jelena Voyanova, Antonina Krivošapka) – 3:29.12 min. Antra buvo Didžioji Britanija (3:30.42), trečia – Baltarusija (3:35.03).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius