Marius Diliūnas laimėjo Lenkijoje

Sekmadienį Lenkijos Vionzovnoje vyko 30 pusės maratono bėgimas, kuriame nugalėjo lietuvis Marius Diliūnas.
Marius Diliūnas
Marius Diliūnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pakruojietis distanciją įveikė per 1:07,24 valandos ir tapo nugalėtoju tarp 907 bėgikų. Trečią vietą užėmė Mindaugas Viršilas (1:08,57), septynioliktą – Alfonsas Kazlauskas (1:16,23), dvidešimt ketvirtą – Darius Didaronkus (1:18,27).

Tarp 127 moterų bėgusi Remalda Kergytė finišavo ketvirta – 1:21,23. Greičiausia buvo 17 bendroje įskaitoje likusi lenkė Iwona Lewandowska – 1:16,14 valandos.

Satelitiniame 5 km bėgime ketvirtą vietą užėmė Andrius Juknevičius – 15,36 minutės.