Nebloga Stuczynski sezono pradžia

Gegužės 16 dieną JAV, Kanzasityje (Nevados valstija) vyko lengvosios atletikos varžybos „Adidas Track Classic”, į kurias susirinko stipriausi šios šalies sportininkai.
Jennifer  Stuczynski
Jennifer Stuczynski / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą kartą šiame sezone sektoriuje pasirodė Pekino olimpiados šuolio su kartimi sidabro medalio laimėtoja Jennifer Stuczynski. Ji pradėjo šokinėti nuo 4,62 metro aukščio. Vėliau įveikusi 4,76 metro, amerikietė kapituliavo ties 4,93 metro riba. Sidnėjaus olimpinė čempionė Stacey Dragila nesugebėjo pasipriešinti jaunesnei kolegei – ji įveikė vos 4,42 metro.

100 metrų bėgimo takelyje susigrūmė pasaulio čempionato Osakoje prizininkas Derrickas Atkinsas iš Bahamų, Pekino vicečempionas Richardas Thompsonas iš Trinidado ir Tobago, sezono lyderis Travisas Padegtas bei turnyro Kingstone nugalėtojas Darvisas Pattonas. Nepaisant solidžios kompanijos, nė vienam sprinteriui nepavyko įveikti nuotolio greičiau nei per 10 sekundžių. D.Pattonas buvo pirmas (10,12), D.Atkinsas antras (10,19), T.Padgetas – trečias (10,21).

200 metrų distancijoje dvigubai ilgesnio nuotolio olimpinis čempionas LaShawnas Metritas nepaliko jokių vilčių priešininkams – 20,07 sekundės. Pekino sidabro laimėtojas Shawnas Crowfordas liko vos šeštas (20,82).

400 metrų bėgimo rungtyje savo sezono rezultatą pagerino Pekino vicečempionas amerikietis Jeremy Warrineris – 44,65. prieš savaitę Osakoje amerikietis bėgo per 44,69 sekundės, o geriausias jo rezultatas yra 43,45.

200 metrų distancijoje tarp moterų aršiausia kovojo dvi estafetės 4 x 400 metrų olimpinės čempionės – Ellison Felix ir Sania Richards. E.Felix tai buvo pirmasis sezono startas ir ji parodė visai neblogą rezultatą – 22.66 sekundės. To užteko pergalei, jos kolegė liko antra (23,03). Priminsime, jog Pekine asmeninėse rungtyse amerikietės iškovojo atitinkamai 200 metrų rungties sidarbą bei 400 metrų bronzą.

Dar vienas Pekino prizininkas Terrence Tramellas 110 metrų su barjerais įveikė per 13,39 sekundės.

Visus varžybų rezultatus galite rasti čia.