Nesėkmė „Deimantinės lygos“ varžybose Prancūzijoje: Virgilijus Alekna liko tik septintas

Virgilijus Alekna
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Virgilijus Alekna
Šaltinis: BNS
0

Penktadienį Prancūzijos sostinėje vykusiose tarptautinės lengvosios atletikos federacijos rengiamose „Deimantinės lygos“ serijos lengvosios atletikos varžybose ketvirtą kartą šį sezoną varžėsi disko metikai.

Dukart olimpinis Virgilijus Alekna sėkmingiausiu – šeštuoju – bandymu numetė diską nusviedė 63,74 m (61,28-63,71-63,46-62,56-x-63,71) ir liko tik septintas.

Disko metikų varžybas laimėjo pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas (67,32 m), vos 6 cm aplenkęs antroje vietoje likusį lenką Piotrą Malachowskį bei 8 cm – trečiąją poziciją užėmusį estą Gerdą Kanterį:

9. Jean-Fran?ois Aurokiom (Prancūzija)  56.84

Bendrojoje „Deimantinės lygos“ disko metikų įskaitoje po keturių etapų (iš septynių) pirmauja G. Kanteris (9 tšk.), lenkiantis R. Hartingą (8 tšk.) ir V. Alekną (5 taškai).