Nuo bronzos medalio Europos čempionate Povilą Mykolaitį skyrė 3 centimetrai

Šeštadienį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje tęsiasi XXXI Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas, kuriame per žingsnį nuo medalių liko Povilas Mykolaitis. Šuolių į tolį varžybose lietuvis nušoko 7,97 m ir galutinėje rikiuotėje užėmė penktąją vietą.
Povilas Mykolaitis
Povilas Mykolaitis / „Scanpix“ nuotr.

Į finalą su šeštuoju rezultatu tarp aštuonių dalyvių patekęs P.Mykolaitis, šiandien nušoko septyniais centimetrais daugiau, tačiau medalio neiškovojo.

Būtent paskutinysis, šeštasis bandymas, pakylėjo sportininką į penktąją vietą.

Europos čempionu tapo vokietis Sebastianas Bayeris, nušokęs 8,16 m ir pasiekęs geriausią sezono rezultatą. Sidabras atiteko prancūzui Kafetienui Gomisui, o bronza 8 metrus nušokusiam danui Mortenui Jensenui.