Olimpietis maratonininkas Remigijus Kančys pagerino asmeninį rezultatą

Šį sekmadienį vykusiame vienuoliktame tarptautiniame Varšuvos pusmaratonyje ilgų distancijų bėgikas Remigijus Kančys 58 sek. pagerino asmeninį pusmaratonio distancijos rekordą (1:06:35) ir bendroje įkaitoje užėmė 13 vietą.
Remigijus Kančys
Remigijus Kančys / Alfedo Pliadžio nuotr.

„Tai buvo tik pirmos šio sezono varžybos, kuriose save išbandžiau visu pajėgumu. Greita bėgimo trasa driekėsi miesto gatvėmis, o paskutiniuose kilometruose teko priimti rimtos įkalnės iššūkį. Manau, jei jos nebūtų, rezultatas būtų dar geresnis“, – teigė greičiausiai 2015 metais maratono distanciją įveikęs Lietuvos olimpietis Remigijus Kančys.

Varžybas laimėjo Kenijos atstovai: vyrų Muimbi Muteti Danielis – 01:02:14, o moterų greičiausia buvo Lekapana Perendis – 01:10:40. Remigijaus Kančio treniruočių partnerė, olimpietė Rasa Drazdauskaitė moterų įkaitoje buvo trečia (1:13:21).

2014 m. Vilniaus maratono nugalėtojas Remigijus Kančys pirmas maratoninkas, kuris po dvylikos metų, pernai legendiniame Berlyno maratone iškovojo teisę atstovauti Lietuvą Rio de Žaneiro Olimpinėse žaidynėse.