Pagerinusi šalies rekordą bėgikė Eglė Balčiūnaitė iškovojo pergalę Vokietijoje (video)

Penktadienį Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos „PSD Bank Meeting“ varžybose Diuseldorfe (Vokietija) Lietuvos rekordą pagerino ir pergalę 800 m bėgime iškovojo Eglė Balčiūnaitė.
Eglė Balčiūnaitė
Eglė Balčiūnaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Likus 200 metrų lietuvė užėmė lyderės poziciją ir užtikrintai laimėjo bėgimą.

E. Balčiūnaitė distanciją įveikė per 2 minutes 1,23 sekundės ir 0,14 sekundės pagerino pačiai priklausiusį Lietuvos uždarų patalpų rekordą, pasiektą pernai pasaulio čempionate Dohoje (Kataras).

Lietuvė net 0,89 sekundės aplenkė antrą vietą užėmusią čekę Lenką Masną bei 2,60 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusią lenkę Angeliką Cichocką.

Pergalingas Eglės Balčiūnaitės bėgimas:

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams