Pasiekęs geriausią sezono rezultatą daugiakovininkas Darius Draudvila prestižinėse varžybose Čekijoje užėmė 10 vietą

Tarptautinėse lengvosios atletikos federacijos (IAAF) daugiakovės „Iššūkio“ serijos varžybose Čekijoje – „TNT-Fortuna“ – Darius Draudvila galutinėje įskaitoje su 7734 taškais liko dešimtas, pasiekęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą.
Darius Draudvila
Darius Draudvila / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Darius Draudvila

Aštuntojoje rungtyje įveikęs 4.50 m aukštį ir numetęs ietį 55.20 m, priešpaskutinę rungtį Lietuvos lengvaatletis buvo septintas.

Dešimtojoje rungtyje – 1500 m bėgime – D.Draudvila sugaišo 5 min. 19.70 sek.

Pirmąją vietą tarp 22 varžybas baigusių sportininkų iškovojo kubietis Leonelis Suarezas (8231 tšk.), aplenkęs belgą Hansą van Alpheną (8120 tšk.) bei Willemą Coertzeną (8094 tšk.) iš Pietų Afrikos Respublikos.

Moterų septynkovės varžybose nugalėjo rusė Tatjana Černova (6773 tšk.), antrąją vietą užėmė lenkė Karolina Tyminska (6516 tšk.), o trečiojoje pozicijoje liko latvė Aiga Grabuste (6252 taškai).