Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą į rankas paėmęs diską Virgilijus Alekna jį numetė tik 29 metrus

Virgilijus Alekna
Alfredo Pliadžio nuotr. / Virgilijus Alekna
Šaltinis: Žinių radijas
0
Skaitysiu vėliau
A A

Čempionas ir rekordininkas, disko metikas Virgilijus Alekna, neseniai patvirtinęs apie sportinės karjeros pabaigą, pietavo kartu su „Žinių radiju“ ir papasakojo apie tai, kaip diskas buvo įspraustas jam į rankas.

Tai nutiko dar tada, kai V.Alekna įstojo į Panevėžio sporto mokyklą-internatą, kur vaikinas buvo priimtas kaip ietininkas. Tačiau visų pirma jis patraukė ne į ietininkų treniruotę, o į krepšinį.

„Aš labai norėjau žaisti krepšinį ir kaime žaisdavome. Treniravausi apie mėnesį su vaikinais, kurie Lietuvoje jau buvo kai ką pasiekę, todėl išsiskyriau technikos stoka. Tad mane greitai išaiškino ir grąžino į lengvąją atletiką mėtyti ietis“, – juokėsi V.Alekna.

Tačiau jaunajam V. Aleknai nelabai sekėsi ir metų pabaigoje vaikinas jau buvo besikraunąs lagaminus namo, kai treneris jam pasiūlė pabandyti disko metimą.

„Paėmiau tą diską, niekada iki tol neturėjau jo rankose ir dalyvavau mokyklos varžybose, numečiau apie 29 metrus ir laimėjau. Nuo tada ir prasidėjo mano karjera“, – laidoje „Prie pietų stalo“ prisiminė V.Alekna.

Žinių radijas
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką