Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Pirmieji Saltanovič taškai Portugalijoje

Šeštadienį Rio Maiore (Portugalija) vyko antrasis šių metų IAAF sportinio ėjimo „Didžiojo Prizo“ etapas. Jame Lietuvos lengvaatletė Kristina Saltanovič užėmė 4 vietą.
Sonata Milušauskaitė ir Kristina Saltanovič po finišo Pekino olimpinėse žaidynėse / AFP/„Scanpix“ nuotr.

20 kilometrų distanciją olimpietė K.Saltanovič įveikė per 1:31.26 valandos ir finišavo ketvirta. Tai leido jai iškovoti pirmuosius taškus „IAAF Race Walking Challenge“ bendrojoje sezono įskaitoje. Nugalėtoja tapo norvegė Kjersti Platzer (1:30:35).

Šiose varžybose, kurios vyko jau 18 kartą, Kristina du kartus buvo užėmusi trečiąją vietą – 2001 metais (1:35.34) ir 2002 metais (10 kiloetrų distancijoje – 45.35), o prieš metus buvo dešimta (1:32.25).