R.Drazdauskaitė Europos lengvosios atletikos pirmenybių maratono distancijoje finišavo septinta

Šveicarijoje vykstančiose Europos lengvosios atletikos pirmenybėse aukštą septintąją vietą maratono distancijoje šeštadienį užėmė 33-jų metų Rasa Drazdauskaitė.
Rasa Drazdauskaitė
Rasa Drazdauskaitė / Fotodiena.lt/Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvė 42 km 195 m nuotolį nubėgo per 2 valandas 30 minučių 32 sekundes ir 5 minutes 18 sekundžių pralaimėjo čempione tapusiai prancūzei Christellei Daunay, kuriai gruodį sukaks 40 metų.

Tai pirmasis Prancūzijos maratonininkių aukso medalis Europos čempionatų istorijoje.

13 sekundžių nugalėtojai pralaimėjusi sidabru džiaugėsi pasaulio vicečempionė italė Valeria Straneo, o bronza atiteko portugalei Jessicai Augusto, kuri nuo prancūzės atsiliko 27 sekundėmis.

21-ma šeštadienį šiame nuotolyje finišavo Remalda Kergytė (2:35:13), o prieš dvejus metus Suomijoje triumfavusi Živilė Balčiūnaitė (2:39:53) užėmė 27-ąją vietą tarp 53-jų startavusių sportininkių.

Prieš dvejus metus Europos pirmenybėse Suomijoje Rasa Drazdauskaitė finišo liniją kirto penkiolikta, o Remalda Kergytė liko 34-ta