Sakalauskas Norvegijoje – 2 ir 3

Šeštadienį net 5 Lietuvos sprinteriai varžėsi tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Norvegijoje. Jie užėmė vieną antrą bei dvi trečiąsias vietas.
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas / LAF nuotr.

Šeštadienį Floro (Norvegija) sporto centre, turinčiame penkis 115 m ilgio bėgimo takelius, vyko tarptautinės „Floro Indoor“ varžybos bei nacionalinės Norvegijos „Permit Meeting“. Turnyre santykius aiškinosi tik sprinteriai – čia rengiami tik 60 bei 100 metrų bėgimai ir 60 metrų barjerinis bėgimas.

Varžybose startavo penki Lietuvos sprinteriai – Rytis Sakalauskas, Žilvinas Adomavičius, Aivaras Pranckevičius, Edita Kavaliauskienė bei Silva Pesackaitė. Visi jie – trenerių Alekso bei Jūratės Stanislovaičių auklėtiniai.

Geriausiai sekėsi sezono lyderiui R.Sakalauskui – 100 metrų bėgime jis buvo antras (10,58), o 60 – trečias (6,77 sekundės, atrankoje – 6,85).

Ž.Adomavičius 60 metrų distancijoje liko penktas (7,00, atrankoje – 6,95), o 100 metrų – trečias (10,85).

A.Pranckevičius 60 metrų įveikė per 6,94 sekundės ir bendroje įskaitoje tai buvo 11 rezulatats (atranka – 7,15). 100 metrų nuotolyje jis liko šeštas – 10,87.

Alfredo Pliadžio nuotr./Edita Kavaliauskienė

Moterys ant garbės pakylos nepateko – Edita 60 metrų sprinte liko šešta (7,64), o Silva – septinta (7,69).. 100 metrų distancijoje merginos liko atitinkamai 4 ir 6 (12,20 ir 12,22 sekundės).

60 metrų bėgimus laimėjo „norvegai“ – Nigerijoje gimusi Folake Akinyemi (7,38) ir  Gambijoje gimęs Jaysuma Saidy Ndure (6,69), 100 metrų – britė Joice Maduaka (11,57) ir tas pats J.S.Ndure (10,40).