Savaitgalis lengvosios atletikos stadionuose

Šį savaitgalį Lietuvos lengvaatlečiai startavo Serbijoje, Ispanijoje bei JAV. Pirmuosius startus gimtuosiuose stadionuose pradėjo ir šalies studentai.
Ieties metikė Inga Stasiulionytė
Ieties metikė Inga Stasiulionytė / Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr.

Jau rašėme, jog Rasa Drazdauskaitė užėmė antrą vietą 22-ajame Belgrado maratone (2:34:59), tik 8 sek. atsilikusi nuo nugalėtojos Anne Jepkemboi Kosgei (Kenija). Kartu vyko 42-asis pasaulio kariškių maratono čempionatas, kuriame Rasa buvo pirma. 23-ia (17-a tarp kariškių) finišavo Inga Juodeškienė (3:46:58), 73-as (58-as) – Raimondas Juodeška (3:10:37).

Inga Stasiulionytė 51-ose „Mt. SAC Relays“ varžybose Valnute (Kalifornijos valstija) užėmė trečią vietą. Lietuvė ietį numetė 52,87 m.

Galisijos autonominės provincijos klubų čempionate Vige (Ispanija) Robertas Geralavičius iškovojo pirmą vietą 1500 m distancijoje (3:57,51), o 3000 m nuotolyje buvo antras (8:39,51).

West Lafayette (Indianos valstija) „Purdue Invitational“ varžybose Aleksas Abromavičius diską numetė 57,75 m (antra vieta), o rutulį nustūmė 16,03 m (šešta vieta). „War Eagle Invitational“ varžybose Auburne (Alabamos valstija) Alina Varpiotaitė finišavo trečia 1500 m bėgimo varžybose (4:34,08).

Šeštadienį Vilniuje vyko XXV Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų kroso pirmenybės Felicijos Karoblienės ir Jono Pipynės prizams laimėti. Komandinėje įskaitoje nugalėjo LKKA moterys ir vyrai. Atskirose distancijose studentų čempionais tapo Tomas Matijošius (VGTU, 5 km, 14:42), Andrejus Jegorovas (VU, 3 km, 8:42), Gintarė Kubiliūtė (LKKA, 2 km, 6:35), Aina Valatkevičiūtė (MRU, 1 km, 2:54).