Šilkauskas – barjerų sezono lyderis

Šeštadienį geriausią sezono rezultato Lietuvoje 60 metrų barjeriniame bėgime savininkais pabuvojo net trys Lietuvos bėgikai.
Mantas Šilkauskas
Mantas Šilkauskas / Asmeninio archyvo nuotr.

LAF taurės varžybose Vilniuje Valdas Valintėlis ir Artūras Janauskas užfiksavo vienodą laiką – 8,31 sekundės, bei tapo sezono lyderiais. Tačiau maždaug po 2 valandų Iowos valstijos Amese vykusiose studentų „Bill Bergan Invitational" varžybose Mantas Šilkauskas šį pasiekimą gerino net 2 kartus. Atrankoje lietuvis distanciją įveikė per 8,06, o finaliniame bėgime – per 8,04 sekundės. Finalinimae bėgime Mantas liko šeštas, o nugalėjo Lehannas Fourie – 7,70 sekundės.

Mantas startavo ir šuolio į tolį sektoriuje – geriausias jo bandymas buvo 6,96 metro – tai garantavo jam ketvirtą vietą. Nugalėjo Nicholas Gordonas (7,64 metro).