Sprinterė Lina Grinčikaitė nepateko į Europos čempionato Barselonoje 100 m rungties finalą

Barselonoje vykstančio Europos lengvosios atletikos čempionato 100 m bėgimo rungties pusfinalyje ketvirtadienį sprinterė Lina Grinčikaitė pasiekė geriausią savo sezono rezultatą (11,35 sek.), tačiau tai nepadėjo jai patekti į finalą. Lietuvė tarp 16 atlečių užėmė 12 vietą
Lina Grinčikaitė

Pirmajame pusfinalio bėgime L.Grinčikaitė užėmė ketvirtą vietą ir į finalą dar galėjo pateko pagal geriausią laiką, tačiau antrajame bėgime visos aštuonios sportininkės dėl palankesnio vėjo (2,2 m/sek.) finišo liniją kirto greičiau už ją. Iki finalo L.Grinčikaitė pritrūko vos 0,04 sek.

Antradienį L.Grinčikaitė sėkmingai įveikė 100 m kvalifikacinių varžybų barjerą. Ji ketvirtajame atrankos bėgime sugaišo 11,48 sek. ir, užėmusi trečią vietą, pateko į pusfinalį. Bendroje atrankos įskaitoje L.Grinčikaitė užėmė devintą vietą tarp 32 dalyvių, o į pusfinalį pateko šešiolika sportininkių.