Sprinteriai gerino sezono rekordus

Teksaso El Pase pasiekti nauji sprinto bėgimo geriausi sezono rezultatai pasaulyje. Varžybos vyko 1194 metrų virš jūros lygio aukštyje ir išretėjęs oras sportininkams padėjo.
Churandy Martina
Churandy Martina / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Sprintas

Pekino olimpiados finalininkas Churandy Martina iš Antilų salų 100 metrų nubėgo per 10,03 sekundės (+1,6) ir tapo sezono lyderiu. Antras finišavo amerikietis Ryanas Bailey (10,09), trečias – dar vienas JAV atstovas Bryanas Mariano (10,23, asmeninis rekordas). Asmeninį rekordą pasiekė ir ketvirtas llikęs latvis Ronaldsas Arajsas – 10,31 sekundės.

200 metrų distancijoje lyderiai susikeitė vietomis – R.Bailey buvo pirmas (20,40), C.Martina – antras (20,48).

Dar vienas geriausias sezono rezultatas galėjo būti užfiksuotas ir 100 metrų bėgime tarp moterų, tačiau koją pakišo elektronikos gedimai. Nigerietė Blessing Okagbare, kurios pagrindinė rungtis yra šuolis į tolį, pagal rankinį laikmatį distanciją įveikė per 10,7 sekundės (+1,3). Matuojant rankiniu laikmačiu – tai antras rezultatas per visą rungties istoriją, per 10,6 sekundės yra bėgusi tik Žana Blok iš Ukrainos (1997).

Šuolininkams į pagalbą atėjo ne vien oras, tačiau ir vėjas. Jerremy Heeksas į tolį nušoko 8,20 (+3,2), Kenta Bellas trišuoliu nuskriejo 16,85 metro (+3,3). Moterų varžybose Fanmi Jimo nušoko 6,72 (+3,1).

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?