Sprinteriai varžėsi ant žolės

Guarakaros parko stadione Trinidade vyko tradicinės varžybos „Southern Games T&T”, kurios pasaulyje garsios tuo, jog lengvaatlečiai varžosi ne ant tradicinės dangos, o ant žolės.
Debbie Dunn
Debbie Dunn / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Bėgimas

Tradicinių bėgimo takelių nebuvimas nesutrukdė nugalėti esamai 400 metrų bėgimo pasaulio uždarų patalpų čempionei amerikietei Debbie Dunn, kuri nugalėjo 200 metrų bėgime. Jos laikas – 22.98 sekundės – tokiai dangai yra labai solidus. Taip pat amerikietė atsilygino vietinei bėgikei Reyer Thomas, kuri šioje distancijoje triumfavo prieš metus. Trinidado ir Tobago atstovė laimėjo 100 metrų bėgimą – 11,88 sekundės.

Vyrų sprinte greičiausias buvo irgi šeimininkas, Kestonas Bledmanas – 10,60. 400 metrų bėgimą laimėjo Jehue Gordonas – 47,18.