Sprinteris Kostas Skrabulis Šveicarijoje pasiekė geriausią 200 m. bėgimo sezono rezultatą Lietuvoje – 21,45 sekundės

Šveicarijoje vykusiose tarptautinėse „Abendmeeting“ lengvosios atletikos 100 ir 200 m bėgimus laimėjo Lietuvos sprinteriai – Lina Grinčikaitė ir Kostas Skrabulis.
Lengvaatletis Kostas Skrabulis
Lengvaatletis Kostas Skrabulis / LLAF

200 m bėgime K.Skrabulis pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir pakartojo asmeninį rekordą – 21,45 sekundės.

Šioje rungtyje lietuvis aplenkė šeimininkus Brahianą Peną (21,85 sek.) ir Yannicką Schaufelbergerį (22,74 sek.).

100 m bėgime K.Skrabulis pagerino savo sezono rezultatą – 10,66 sek. Antras finišavo šveicaras Florianas Clivazas (10,76 sek.), trečiąja vieta tenkinosi kitas turnyro šeimininkas Michaelis Kuonenas (11,21 sek.).

L.Grinčikaitė 100 m rungtyje (11,58 sek.) aplenkė šveicares Andreą Venzin (12,51 sek.) bei Carolinę Agnou (12,61 sek.).

200 rungtyje Lietuvos sprinterė sugaišo 23,71 sekundės. Antra finišavo turnyro šeimininkė Annabel Hayoz (26,87 sek.), trečia – jos tautietė Natacha Savioz (27,19 sekundės).