Šuškevičius sportinio ėjimo rungtyje Barselonoje užėmė 9 vietą, Škarnulis – diskvalifikuotas

Barselonoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate penktadienį 50 km sportinį ėjimą Tadas Šuškevičius įveikė per 3 val. 52 min. ir 31 sek. ir užėmė devintą vietą. Tai aukščiausia vieta, kokią per visą istoriją yra pavykę Europos čempionatuose užimti Lietuvos ėjikams vyrams
Tadas Šuškevičius
Tadas Šuškevičius / Alfredo Pliadžio nuotr.
Alfredo Pliadžio nuotr./Donatas Škarnulis
Donatas Škarnulis

Varžybų pradžioje startavo du lietuviai – Donatas Škarnulis ir T.Šuškevičius. Pirmasis buvo 18–oje vietoje iš 27 startavusių ėjikų, o Tadas – devynioliktas. Įveikęs 10 km D.Škarnulis buvo diskvalifikuotas, o T.Šuškevičius vis kas penkis kilometrus gerino savo poziciją ir galiausiai

T.Šuškevičius pasiekė asmeninį rekordą, geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir įvykdė 2011 metų pasaulio čempionato A lygio normatyvą. Iš 27 startavusių ėjikų finišo liniją pasiekė 14.

Europos čempionu tapo prancūzas Yohannas Dinizas (3:40:37), sidabro medalį laimėjo lenkas Grzegorzas Sudolas (3:42:24), o bronza atiteko rusui Sergejui Bakulinui (3:43:26).