Ultra treilo bėgikas Gediminas Grinius pirmose sezono varžybose finišavo penktas

Geriausias pasaulio ultra treilo bėgikas Gediminas Grinius išbėgo į pirmąjį sezono startą. Naujojoje Zelandijoje lietuvis užėmė 5 vietą 102 km ilgio „Tarawera Ultramarathon“ bėgime.
Gediminas Grinius
Gediminas Grinius / Christophe Angot nuotr.

Distanciją įveikęs per 8 val. 23 min. ir 16 sek., nuo bėgimą laimėjusio amerikiečio Jimo Walmsley jis atsiliko beveik valanda (7 val. 23 min. 32 sek.).

Praėjusiais metais „Ultra Trail World Tour“ įskaitoje pirmąją vietą užėmęs ir geriausiu pasaulio ilgų distancijų treilo bėgiku pripažintas G.Grinius į trasą 2017-aisiais išbėgo pirmą kartą.

Šios varžybos Naujoje Zelandijoje yra antrasis „Ultra Trail World Tour“ etapas 2017-aisiais metais. Pirmajame lietuvis nedalyvavo.

Kaip prieš varžybas 15min sakė pats bėgikas, trasa Naujojoje Zelandijoje yra labai greta, mažai kalnuota, o varžybose bus daug greitų dalyvių.

Šiame ultramaratone dalyvavo ir kitas lietuvis, žinomas sporto medikas Andrius Ramonas, šiuo metu dirbantis Naujojoje Zelandijoje. Jis užėmė šeštą poziciją (8 val. 29 min. 30 sek.).