2016 12 18

Prisidėjo prie „Real“ triumfo? Arbitras neišdrįso iš aikštės pašalinti ispanų žvaigždės

Madrido „Real“ FIFA klubų taurės finale įveikė Kašimos „Antlers“, o prie ispanų triumfo iš dalies prisidėjo ir mačui teisėjavęs Janny Sikazwe.
Janny Sikazwe ir Sergio Ramosas
Janny Sikazwe ir Sergio Ramosas / „Scanpix“ nuotr.

37-erių arbitras iš Zambijos baigiantis antrajam kėliniui pagailėjo Sergio Ramoso ir neskyrė jam antros geltonos kortelės, nors „Real“ kapitonas po grubios pražangos, panašu, buvo jos vertas.

Arbitras jau tiesė ranką į kišenę, tačiau staiga apsigalvojo ir neišsitraukė kortelės, kuri S.Ramosą būtų pašalinusi iš žaidimo, mat vieną kortelę šis gynėjas jau buvo užsidirbęs.

Incidentas įvyko 90 minutę, kai rezutatas buvo lygus 2:2. S.Ramosui likus aikštėje, „Real“ per pratęsimą pelnė du įvarčius ir laimėjo rungtynes 4:2.