Skausmingas kamuolio smūgis Leoneliui Messi į galvą

Leonelis Messi
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Leonelis Messi
0

„Muilo“ rubrikoje šįkart atsidūrė geriausias pasaulio futbolininkas Leonelis Messi, kuriam pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Kolumbija teko patirti ir ne itin malonių akimirkų.

Argentinietis pelnė išlyginamąjį įvartį 61-ą susitikimo minutę, o Argentina šventė sunkią pergalę 2:1.

Netrukus po įmušto įvarčio, 67-ą minutę, L.Messi buvo pargriautas. Maža to, nukritęs ant vejos jis sulaukė dar ir Kolumbijos žaidėjo smūgio į veidą. Iš kamuolio...

Pietų Amerikos atrankos grupėje šiuo metu pirmauja Urugvajaus, Argentinos ir Venesuelos rinktinės,turinčios po 7 taškus. Žemiau rikiuojasi Ekvadoras ir Čilė, kurių sąskaitoje 6 taškai. Po 4 taškus turi surinkusios Paragvajaus ir Kolumbijos rinktinės, 3 – Peru, o Bolivija turi tik 1 tašką.