2014 06 06

Už taiklų metimą iš aikštės vidurio 10 tūkst. litų laimėjo užsienyje dirbantis klaipėdietis

Antradienis buvo pergalingas ne tik Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams, kurie nugalėjo Kauno „Žalgirį“ ir sušvelnino LKL finalo serijos rezultatą 2:3, tačiau ir klaipėdiečiui Mariui Skripkauskui, mačo pertraukos metu pataikiusiam nuo vidurio linijos ir laimėjusiam 10 tūkst. litų piniginį prizą.
„Neptūno“ direktorius Osvaldas Kurauskas (kairėje) ir laimėtojas Marius Skripkauskas

„Pataikyti iš vidurio aikštės nebuvo sunku, nejaučiau jokio spaudimo. Galėjau mesti tik vieną kartą, tad kad pataikysiu tikėjau, galbūt dėl to kamuolys skriejo tiksliai, net nelietė lanko“, – apie sėkmingą metimą pasakojo M.Skripkauskas.

29-erių vyras sakė, kad vaikystėje krepšinio treniruotes lankė 8 metus, tačiau krepšininku netapo, nes nebuvo aukštas, tad gyvenimas pasisuko kitu keliu. Šiuo metu Marius dirba svetur, o į Lietuvą grįžo atostogų. Ta proga klaipėdietis apsilankė LKL finalo varžybose palaikyti gimtojo miesto komandos.

Rungtynių metu progą mesti iš vidurio aikštės ir 10 tūkst. litų piniginį prizą turėjo visi. Pertraukėlių metu žiūrovams tereikėjo pagauti mestus kamuoliukus arba pinigines, tokiu būdu jiems buvo suteikta proga didžiosios pertraukos metu mesti iš vidurio aikštės.

Primename, kad kovo mėsnesį vykusio LKF taurės finalo ketverto metu iš vidurio aikštės pataikęs panevėžietis laimėjo net 50 tūkst. litų.