2017 02 12

Dramatiškose „Šešių nacijų“ rungtynėse prancūzai palaužė škotus

Škotijos rinktinė sekmadienį prestižinio „Šešių nacijų“ regbio turnyro rungtynėse siekė pirmą kartą nuo 1999 metų iškovoti pergalę Paryžiuje (Prancūzija), bet susidūrę su kieta varžovų gynyba turėjo pripažinti prancūzų pranašumą 16:22 (11:13).
Prancūzija – Škotija
Prancūzija – Škotija / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Regbis

Škotas Stuartas Hoggas pirmajame kėlinyje atliko savo 15-ąjį žeminimą atstovaudamas nacionalinei ekipai, bet po prancūzo Gaelio FIckou atakas šeimininkai įgijo 8 taškų pranašumą (13:5). Vis dėlto dar iki pertraukos Finnas Russellas dviem baudos smūgiais sumažinimo Prancūzijos persvarą iki 2 taškų (13:11).

Tiesa, būtent Finnas Russellas nesugebėjo sėkmingai atlikti realizacijos smūgio iš keliolikos metrų. Škotas Timas Swinsonas žeminimu išlygino rezultatą 16:16 ir šiose kietose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi pabaigoje. Prancūzijos rinktinė išnaudojo savo pranašumą grumtynėse ir Camille Lopezas dviem baudos smūgiais padovanojo pergalę savo šaliai.

Rungtynės Paryžiaus „Stade de France“ stadione stebėjo apie 80 tūkst. žiūrovų.

Po dviejų savaičių Škotija išvykoje žais su Velsu, o Prancūzija vyks į Airiją.

Po dviejų „Šešių nacijų“ turų pirmauja čempionės titulą ginanti Anglijos rinktinė. Net keturios komandos turi po vieną pergalę ir realias viltis kovoti dėl trofėjau.