-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Kanados ledo ritulininkės Sočyje įveikė suomes

Antrą pergalę aštuonių komandų Sočio žiemos žaidynių moterų ledo ritulio turnyre iškovojo Kanados rinktinė, 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) privertusi pasiduoti Suomijos ekipą.
Kanados rinktinės ledo ritulininkė Natalie Spooner
Kanados rinktinės ledo ritulininkė Natalie Spooner / „Scanpix“ nuotr.

Įvarčius nugalėtojoms pelnė Meghan Agosta-Marciano (49:27), Jayna Hefford (52:24) ir Rebecca Johnston (56:36).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.JAV 2 2 0 0 0 12:1 6
2.Kanada 2 2 0 0 0 8:0 6
3.Suomija 1 0 0 0 2 1:6 0
4.Šveicarija 2 0 0 0 2 0:14 0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Rusija 1 1 0 0 0 4:1 3
2.Švedija 1 1 0 0 0 1:0 3
3.Japonija 1 0 0 0 1 0:1 0
4.Vokietija 1 0 0 0 1 1:4 0

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?