Netikėtas šveicaro triumfas Sočio vyrų kalnų slidinėjimo dvikovės varžybose

Penktadienį Sočio žiemos žaidynėse išdalintas apdovanojimų komplektas vyrų kalnų slidinėjimo dvikovės – greitojo nusileidimo bei slalomo – varžybose. Kiek netikėtai aukso medalio savininku tapo vos vieną kartą pasaulio taurės varžybų etapuose prizininku tapęs 28-erių metų šveicaras Sandro Viletta – 2 minutės 45,20 sekundės.
Sandro Viletta
Sandro Viletta / „Scanpix“ nuotr.

Olimpinio sidabro savininku tapo kroatas Ivica Kosteličius, nuo čempiono atsilikęs 0,34 sekundės. Tai buvo jau ketvirtasis sidabro Kroatijos kalnų slidininko medalis žiemos žaidynių istorijoje.

Bronza tenkinosi Italijos atstovas Christofas Innerhoferis, kurį nuo Sočio žaidynių čempiono skyrė 0,47 sekundės.

Olimpinio čempiono titulą gynęs amerikietis Bode Milleris liko tik šeštas, o pasaulio čempionas JAV kalnų slidininkas Tedas Ligety'is tenkinosi vos dvyliktąja pozicija:

1. Sandro Viletta (Šveicarija) 2 min. 45,20 sek. (1:54,88 + 50,32)
2. Ivica Kosteličius (Kroatija) 2:45,54 (1:54,17 + 51,37)
3. Christofas Innerhoferas (Italija) 2:45,67 (1:54,30 + 51,37)
4. Kjetilas Jansrudas (Norvegija) 2:46,26 (1:53,24 + 53,02)
5. Adamas Zampa (Slovakija) 2:46,34 (1:56,23 + 50,11)
6. Bode Milleris (JAV) 2:46,60 (1:54,67 + 51,93)
7. Ondrejus Bankas (Čekija)) 2:46,84 (1:53,38 + 53,46)
8. Carlo Janka (Šveicarija) 2:46,88 (1:54,42 + 52,46)
8. Akselis Lundas Svindalas (Norvegija) 2:46,88 (1:53,94 + 52,94) ...
35.Christofferis Faarupas (Danija) 3:08,32 (1:57,96 + 1:10,36)